Nawigacja

 

liczba odwiedzin: 576355

Polecane linki

 

 • 17.05.2018

   

   

   

   

  Nasz Teatr-zyk Figiel-ek odniósł kolejny sukces. Dziś w Radomiu podczas eliminacji półfinałowych 18. Mazowieckiego Festiwalu Teatrów Amatorskich, które odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury "Amfiteatr", okazał się najlepszy i otrzymał nominację do FINAŁU!!! Serdecznie gratulujemy ekipie "Zakurzonej królewny" i będziemy Wam kibicować dalej.

   

  Z ostatniej chwili... - Obrazek 1

   

  A dla wszystkich gości naszej strony prezent - pełne nagranie spektaklu przygotowane przez kozienicką TV Nasz Powiat.

 • 11.05.2018

   

  …aby ludzie poznanie swoje czerpali nie z książek, ale z nieba i z ziemi, z dębów i buków - Jan Amos Komeński

  Od wczesnej jesieni przygotowywaliśmy się i myśleliśmy o majowej wyprawie w Bieszczady. Kiedy więc nadszedł czas wyjazdu byliśmy podekscytowani i ciekawi jak spędzimy pięć kolejnych dni z dala od domu i szkoły. W poniedziałek 7 maja w doskonałych humorach wyruszyliśmy w  długą podróż. Jak to na szkolnej wycieczce pierwszy przystanek zrobiliśmy w restauracji McDonald's w Tarnobrzegu. 

 • 11.05.2018

   

  W module Galeria filmów została zamieszczona relacja filmowa TV Nasz Powiat Kozienice. Zapraszamy do jej obejrzenia!

 • 07.05.2018

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Głosuj na naszą szkołę w Konkursie "Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu". Aby oddać głos kliknij link http://dobrzejemy.szkolanawidelcu.pl/…/…/galeria-konkursowa/ i znajdź zgłoszenie Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Rozniszewie, miejscowość - Magnuszew.

  Po kliknięciu linku http://dobrzejemy.szkolanawidelcu.pl/galeria-konkursowa/ należy znaleźć naszą szkołę, najprościej wpisując w polu miejscowość - Magnuszew, a następnie przycisk "szukaj". Można oddać tylko jeden głos dziennie z tego samego komputera i tego samego adresu e-mail. Aby głos był zaliczony w wiadomości otrzymanej na skrzynkę odbiorczą e-mail należy kliknąć wyświetlony tam dość długi link. Głosujcie i udostępniajcie! Wkrótce więcej informacji o naszych działaniach w ramach udziału w konkursie.

 • 18.04.2018

   

  Grupa Twórcza „VENA”, która działa w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, w grudniu ubiegłego roku obchodziła jubileusz XX-lecia działalności. Taka rocznica to świetna okazja do tego, by swoje prace zaprezentować także poza Kozienicami. Okazja ku temu nadarzyła się w środę, 18 kwietnia w Gminnej Bibliotece Publicznej – Centrum Kultury w Magnuszewie została gdzie otwarta została wystawa jubileuszowa.

  Wernisaż poprowadziła dyrektor Biblioteki Elżbieta Wachnik, a o działalności grupy twórczej zebranym opowiadały Agnieszka Bieńkowska (plastyk KDK, opiekun „VENY”) oraz Władysława Barbara Drachal (przewodnicząca grupy). Okazję do prezentacji swoich sylwetek mieli także pozostali artyści.

Poniedziałek 25.06.2018

Galerie zdjęć

  

Logowanie

Nazwa użytkownika:
Hasło:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Rozniszewie
  Rozniszew 29, 26-910 Magnuszew
 • (+48) 62-19-005

Galerie zdjęć