Nawigacja

Strona oddziału przedszkolnego                      .                   

Wycieczka do Farmy Iluzji

Zajęcia w Centrum Edukacji Przyrodniczo- Leśnej

W dniu 6 czerwca wzięliśmy udział w zajęciach przyrodniczych, dzięki czemu mogliśmy wgłębić się sekrety przyrody, rządzące nią mechanizmy i zależności. Zajęcia dały nam możliwość zapoznania się z metodami badań środowiska przyrodniczego, dzięki czemu kształcimy zmysł obserwacji i wyobraźni przestrzennej. 

 

Na wiosennej łące

Piękna czerwcowa pogoda pozwala nam spędzać dużo czasu na swieżym powietrzu, dlatego postanowiliśmy wybrać się na wiosenną łąkę w celu obserwacji roślin i owadów. 

Kolejny dzień spędziliśmy na pikniku urządzonym na naszym szkolnym podwórku.

DZIEŃ MAMY I TATY

Maj to miesiąc, który nieodłącznie związany jest ze Świętem Mamy i Taty. Jak co roku, z tej okazji, dzieci przygotowały moc niespodzianek dla swoich najbliższych. Podczas uroczystości Dnia Mamy i Taty, przedszkolaki prezentowały zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne.  Postarały się, żeby rodzice miło i wesoło spędzili czas w naszym przedszkolu. Po występie na twarzach zebranych gości zauważyć można było radość, wzruszenie oraz dumę ze swoich pociech. Na zakończenie wszyscy spędzili miło czas przy ognisku.

 PODARUJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA

zbiórka trwa do 17.05.2019

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji.

 

14.06.2019 r. - wycieczka do Farmy Iluzji

  

 

  

 

Zwierzęta egzotyczne

W tym tygodniu dzieci z naszej grupy zdobywały wiadomości na temat zwierząt egzotycznych. Poznały wygląd wybranych zwierząt, ich sposób życia oraz  naturalne środowisko. Na zakończenie tygodnia odwiedził nas niezwykły gość: żółw czerwonolicy.

Robimy zdrowe kanapki

Kanapki przygotowane samodzielnie smakują najlepiej!

Góra grosza

Wielka akcja zbierania monet pod nazwą Góra Grosza organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

Akcja Góra Grosza organizowana jest w dniach od 26 listopada 2018 do 2 stycznia 2019 roku.

 

Zbiórka karmy dla zwierząt

W naszej szkole odbywa się charytatywna zbiórka karmy dla zwierząt przebywających w schronisku. Piersze produkty zostały już przekazane do wspólnego kosza. Serdecznie zachęcamy do udziału w akcji. 

 

Mały Miś w świecie wielkiej literatury   

W roku szkolnym 2018/2019 zerówkowicze biorą udział w projekcie: ,, Mały Miś w świecie wielkiej literatury". Głównym celem projektu jest rozwijanie czytelnictwa wśród dzieci. W ramach projektu jedno z dzieci będzie zabierało misia do domu i rysowało ilustrację do przeczytanej przez rodzica książki. 

Życzymy owocnej lektury!:)

   Koncert muzyczny: "Dotyk Afryki"

 

Warzywne ludziki

Jesień zawitała do nas na dobre. Zachęciło nas to do stworzenia ciekawych, jesiennych dekoracji. 

 


 


 

 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Rozniszewie
    Rozniszew 29, 26-910 Magnuszew
  • (+48) 62-19-005

Galerie zdjęć