Nawigacja

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015

Wiadomości sportowe

2017/2018


 30.05.2018


30.05.2018 uczniowie którzy zajęli I lub II miejsce w biegach wiosennych wzięli udział w biegach przełajowych zorganizowanych z okazji dnia dziecka w Głowaczowie. Nasi reprezentanci od 1 do 7 klasy zmierzyli się ze swoimi rówieśnikami z innych szkół. Medale za I miejsca zdobyli: Frączek Damian, Zbyszyńska Zuzanna oraz Kocyk Jakub, za II miejsca: Waśniewski Grzegorz i Kruk Zuzanna    za III miejsca: Bobrowski Mateusz wraz z Grzeżałkowską Wiktorią. Nasza szkoła dostała również pamiątkowy puchar za udział w biegach.

Magda Korczak


 28.05.2018


28.05.2018 odbyły się coroczne Biegi wiosenne. Uczniowie naszej szkoły od przedszkola do 7 klasy zaciekle walczyli o podium. Nagrody ufundowane przez Pana Jerzego Rokite dostali chłopcy jak i dziewczęta z każdej kategorii wiekowej. I, II i III miejsca dostały medale zaś ostatnie cukierka za wytrwałość. Trzeba wspomnieć , że wygranie pierwszego lub drugiego miejsca było biletem na wzięcie udziału w środowych biegach przełajowych w Głowaczowie.

Magda Korczak


 22.05.2018


22.05.2018 w SP w Chmielewie odbyły się gminne rozgrywki w ,,Dwa ognie”. W zawodach wzięli udział uczniowie z czterech szkół SP z Rozniszewie, gospodarze, SP w Przydworzycach i ZSIPO w Magnuszewie. Uczniowie w składzie drużyna dziewcząt: Grzeżałkowska Wiktoria, Jakubik Zuzanna, Sobieraj Martyna i Kaczmarczyk Maja, drużyna chłopców: Adler Noel, Makuch Czarek, Makuch Szymon, Marchewka Kacper, Rotuski Jakub, Stępień Patryk i Działkowski Mikołaj, zajęli II miejsca. I awansowali do powiatowych rozgrywek w ,, Dwa ognie” w Głowaczowie.

Małgorzata Kościńska


21.05.2018


21.05.2018 w ZSiPO Magnuszewie odbyły się eliminacje gminne w Trójboju L. A. W eliminacjach udział wzięli uczniowie z trzech szkół SP w Rozniszewie, SP w Przydworzycach i ZSiPO w Magnuszewie. Trzech uczniów z naszej szkoły: Grzeżałkowska Wiktoria, Kuźnia Amelia i Stępień Patryk awansowało do zawodów powiatowych. Zawody powiatowe odbyły się 26.05.2018 w Janikowie, w tych zawodach również nasi uczniowie wzięli udział i bardzo dobrze się zaprezentowali.

Małgorzata Kościńska


11.04.2018


11 kwietnia odbył się w Magnuszewie turniej piłkarski w ramach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Tym razem w piłkę grali starsi chłopcy. Były to reprezentacje Gimnazjum z Mniszewa i z Magnuszewa oraz nasza reprezentacja składająca się z  chłopców z klasy VII. Niestety, oba mecze nasza drużyna przegrała. Różnica wieku oraz poziom wyszkolenia przeciwników zadecydował o dotkliwych porażkach. Wielu piłkarzy z przeciwnych drużyn na co dzień trenuje i gra w piłkarskich klubach sportowych. Na osłodę pozostał fakt, że tych samych starszych kolegów z Magnuszewa, pokonaliśmy nie tak dawno w siatkówkę! Duże brawa od publiczności dostał Kacper Przychodzeń za znakomity strzał „z przewrotki”. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Kacper Przychodzeń, Jakub Kocyk, Jakub Kurzepa, Jakub Marczak, Grzegorz Waśniewski, Krzysztof Suska, Dominik Bocian oraz Kamil Sąpór z klasy VI.

Magda Korczak


06.04.2018


6 kwietnia na eliminacjach gminnych w mini piłce nożnej chłopców w Magnuszewie naszą szkołę reprezentowali: Krzysztof Suska, Kamil Sąpór, Mateusz Bobrowski, Michał Figlewicz, Mikołaj Koczyk, Dariusz Grzeżałkowski, Dominik Kołakowski, Noel Adler, Rafał Grzeżałkowski, Dominik Kędziorek, Dawid Król. Chłopcy rozegrali tylko jeden mecz, z gospodarzami. Pomimo wielkich starań i zaciętości przegrali 8:1. Trafnie ujął to Henning Mankell słowami "Człowiek robi wszystko dobrze, a i tak wychodzi źle."

Na poprawę humoru nasi piłkarze dostali od organizatorów słodkie pączki oraz soki. Mamy nadzieje że w przyszłym roku role się odwrócą i odniesiemy sukces.

Magda Korczak


10.01.2018


10 stycznia nasza szkolna reprezentacja siatkarska stoczyła pojedynki na eliminacjach w ramach XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży szkolnej. Naszą szkołę reprezentowali: Chłopcy: Jakub Kocyk, Grzegorz Waśniewski, Jakub Kurzepa, Jakub Marczak, Dominik Bocian, Kacper Przychodzeń, Krzysztof Suska, Kamil Sąpór i Rafał Grzeżałkowski, Dziewczyny: Maja Działkowska, Magda Korczak, Aleksandra Wójcik, Jolanta Kozłowska, Kinga Sadurska, Zuzanna Dyga oraz Zuzanna Zbyszyńska.

Wpierwszym starciu nasza drużyna dziewcząt przegrała z Mniszewem w setach 0:2, później lekko się rozgrzała i wygrała 2:0 z Magnuszewem. Po krótkiej przerwie rozpoczęły się mecze chłopców. Pierwszy z Mniszewem przegraliśmi 0:2, lecz w starciu z Magnuszewem wygraliśmi 2:0. Ostatecznie nasze drużyny zajęły drugie miejsca. Byliśmy zadowoleni z wyniku, lecz czuliśmy niedosyt. Za rok wyrównamy rachunki.

Norbert Brynda i Magda Korczak


06-07.12.2017


Eliminacje gminne drużynowego turnieju tenisa stołowego XX Mazowieckich  Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się w czwartek 7 grudnia 2017r. W zawodach brały udział drużyny ze szkół z Chmielewa, Przydworzyc i reprezentacja naszej szkoły. Nasi tenisiści czyli Zuzanna Zbyszyńska, Angelika i Kamil Sąpór, oraz Krzysztof Suska zarezerwowali sobie I miejsca wygrywając wszystkie mecze 3:0. Dziewczęta z Przydworzyc pokonały reprezentantki z Chmielewa 3:0 dzięki czemu zajęły II miejsce. Odwrotnie natomiast było z chłopcami. Wynikiem 4:1 zawodnicy z Przydworzyc przegrali ze sportowcami z Chmielewa zajmując III miejsce.

Dzień wcześniej drużynowy turniej tenisa stołowego także wygrali nasi chłopcy: Jakub Kocyk i Kacper Przychodzeń. Dziewczyny : Kinga Sadurska i Jolanta Kozłowska zajęły II miejsce. Swoje mecze rozegrali z reprezentacją gimnazjum w Mniszewie.

Magda Korczak


 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Rozniszewie
    Rozniszew 29, 26-910 Magnuszew
  • (+48) 62-19-005

Galerie zdjęć