Nawigacja

2018/2019 2017/2018 2016/2017 2015/2016 2014/2015

Wiadomości sportowe

2015/2016


07. 04. 2016.


Porażką dla naszej drużyny zakończyły się eliminacje gminne w mini piłce nożnej chłopców. Rozegraliśmy dwa mecze, ze Szkołą w Chmielewie oraz z reprezentacją Magnuszewa i niestety oba mecze przegraliśmy. Walka z drużyną chmielewską była bardzo wyrównana i gdyby nie osłabienie naszego ataku przez niespodziewaną absencję Kacpra Przychodzenia, pewnie ten mecz wygralibyśmy. Z Magnuszewem takich szans już nie było. Ta drużyna ma doskonałych zawodników i zapewne daleko zajdzie w kolejnych etapach eliminacji. Reprezentacja naszej szkoły wystąpiła w składzie: Jakub Kocyk, Jakub Makuch, Grzegorz Waśniewski, Kacper Sobieraj, Dawid Grądziel, Jakub Marczak, Krzyszof Suska, Maciel Kowal, Jakub Kurzepa.


10.12.2015.


Sukcesem dla naszych sportowców zakończyły się gminne, drużynowe eliminacje w tenisie stołowym. Turniej, jak co roku, odbył się w naszej szkole. W zawodach wzięły udział dwuosobowe reprezentacje dziewcząt i chłopców ze szkół w Chmielewie, Przydworzyc i oczywiście z Rozniszewa. Do zawodów nie zgłoszono reprezentantów z Magnuszewa. Pierwsze miejsce zajęli nasi chłopcy: Jakub Kocyk i Kamil Sąpór. Byli bezkonkurencyjni. Wygrali wszystkie swoje mecze z ogromną przewagą. Dziewczęta: Joasia Rębiś i Paulina Kowacka, zajęły II miejsce. Przegrały pierwszy mecz z Chmielewem, a potem niespodziewanie wygrały z Przydworzycami. W ten sposób obie nasze drużyny zakwalifikowały się do rozgrywek na szczeblu powiatowym.


07.11.2015


Sobotnie zawody w halową piłkę nożną w Głowaczowie zakończyły się dla naszych piłkarzy połowicznym sukcesem. Zajęliśmy drugie miejsce.  Wszyscy bardzo żałują, bo niewiele zabrakło do wygrania tych zawodów. Zadecydowała jedna z ostatnich akcji meczu z Bogusławicami. Po błędzie naszej defensywy, przeciwnicy strzelili nam bramkę i mecz wygrali 1:0. Bardzo brakowało nam chorych zawodników: Grzegorza Waśniewskiego, Krzysztofa Suski i Dominika Bociana. Nasza osłabiona reprezentacja w składzie: Jakub Kocyk, Jakub Kurzepa, Kacper Przychodzeń, Kamil Sąpór, Rafał Grzeżałkowski, Jakub Marczak i Dominik Kędziorek grała bardzo ambitnie, z dużym zaangażowaniem. Niestety, nie pomogła wysoka wygrana z Głowaczowem. Ostatecznie nasza drużyna została wicemistrzem powiatu w halowej piłce nożnej.


05.11.2015


Jakub Kocyk, Jakub Kurzepa, Kacper Przychodzeń, Grzegorz Waśniewski, Kamil Sąpór, Dominik Bocian, Rafał Grzeżałkowski, Jakub Marczak i Dominik Kędziorek - to bohaterowie zwycięskich eliminacji gminnych w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się w Magnuszewie. Pierwszy mecz nasi chłopcy zagrali ze swoimi rówieśnikami z Chmielewa remisując 4:4, a potem rozgromili reprezentację Magnuszewa 7:1. Królem strzelców został nasz napastnik: Jakub Kocyk. W sobotę rozniszewscy piłkarze wyjezdżają na turniej powiatowy do Głowaczowa.

 


28.10.2015


28 października reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w turnieju piłkarskim o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Kozienickiego w Głowaczowie. W zawodach uczestniczyło 6 drużyn. Każda drużyna mogła mieć w swoim składzie dziewczyny. W naszej ekipie grały dwie piłkarki: Zuzia Dyga i Ola Walencik. Męska część naszej kadry to: Kamil Sąpór, Dominik Kędziorek, Mateusz Bobrowski, Mikołaj Kocyk, Damian Grzeżałkowski, Rafał Grzeżałkowski, Dominik Kołakowski i Borys Stańczyk.

Rozegraliśmy 4 mecze. Dwa przegraliśmy, a w dwóch odnieśliśmy zwycięstwa. Najważniejszy był ostatni mecz z reprezentacją Szkoły w Grabowie. Pokonanie tej drużyny 3:0 zapewniło nam 3 miejsce w turnieju. Cała drużyna spisała się znakomicie, ale najskuteczniejszym strzelcem okazał się Kamil Sąpór, który zdobył w sumie 7 bramek. Wszyscy nasi piłkarze i piłkarki dostali pamiątkowe medale, a dla szkoły przywieźli pamiątkowy dyplom i puchar.


09.10.2015


9 października drużyna dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w międzyszkolnych rozgrywkach piłkarskich w Magnuszewie. Były to eliminacje gminne w ramach XVIII Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Nasza ekipa w składzie: Magdalena Korczak Emilia Marchewka, Nela Wawryniuk, Kinga Kuźnia, Julia Dyga, Joanna Rębiś, Maja Działkowska, Kinga Sadurska, zajęła w tym turnieju II miejsce.

Pierwszy, zwycięski  mecz dziewczęta rozegrały ze swoimi rówieśniczkami z Chmielewa. W finale uległy koleżankom z Magnuszewa. Nie pomogła znakomita postawa naszej bramkarki – Emilki. Przeciwniczki pewniej poruszały się po swoim boisku i były bardziej zdeterminowane w akcjach pod naszym polem karnym. Wygrały zasłużenie, ale w przyszłym roku będzie srogi rewanż! Połowa naszej drużyny to przecież piątoklasistki.


 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Rozniszewie
    Rozniszew 29, 26-910 Magnuszew
  • (+48) 62-19-005

Galerie zdjęć