Nawigacja

 • 7. Mikołajkowy Konkurs Recytatorski

  7. Mikołajkowy Konkurs Recytatorski
  08.12.2020

   

   

  Jak co roku w naszej szkole odbył się Mikołajkowy Konkurs Recytatorski. Była to już VII edycja. Tym razem ze względu na panującą pandemię w nieco zmienionej formie. Przedszkolaki i dzieci z zerówki prezentowały swoje wiersze tradycyjnie w szkole. Natomiast w klasach I-III konkurs odbył się w formie zdalnej. Wszystkie dzieci w tym dniu były ubrane w mikołajkowe stroje. Dzieci w szkole spotkała duża niespodzianka, bowiem odwiedził ich ważny gość, sam Święty Mikołaj, który przysłuchiwał się recytacji, a potem wręczył dzieciom prezenty. Wszyscy pięknie występowali i wszyscy dostali nagrody za udział w konkursie.

  Zdaniem jury w grupie Rozniszewskie Iskierki na wyróżnienie za piękną recytację zasłużyli: Jaś Żołędziewski, Zosia Donica oraz Dawid Lewandowski. W zerówce najpiękniej recytowali: Ola Lewandowska, Hania Kuźniak i Czarek Walencik.

  W klasie I wszyscy wspaniale się zaprezentowali i trudno było wyłonić zwycięzcę. W klasie II doskonale deklamowali: Małgosia Sobieraj, Madzia Frączek i Marta Rebiś. W klasie III najpiękniej zinterpretowali wiersz o Mikołaju: Patrycja Cwyl, Kuba Rokita, Dominik Matuszewski i Bartek Miśkiewicz.

   

 • Święto Niepodległości

  Święto Niepodległości
  11.11.2020

   

   

  10 listopada Rozniszewskie Iskierki obchodziły najważniejsze święto każdego Polaka - Święto Niepodległości. Dzień rozpoczęły zabawą ludową ze śpiewem „Stary niedźwiedź”. Potem poznały polskie symbole narodowe: hymn, godło i flagę oraz wysłuchały wiersza Czesława Janczarskiego „Barwy ojczyste”.

  Przedszkolaki wykonały kokardę narodową, mylnie nazywaną kotylionem. Następnie przyjmując postawę wyrażającą szacunek i powagę, wysłuchały hymnu Polski „Mazurka Dąbrowskiego”. Na koniec dzieci odkodowały flagę Polski oraz obejrzały dawne dobranocki: „Jacka i Agatkę” i „Przygody kota Filemona”.

   

 • Lekcja w. f. inaczej

  Lekcja w. f. inaczej
  29.10.2020

   

   

  Dzisiejsze lekcje wychowania fizycznego w klasie II III przebiegały inaczej niż zwykle, Bartek i Maciek podzielili się z uczniami swoim hobby jakim jest gra w piłkę nożną. Chłopcy swoją pasję rozwijają grając w klubach piłkarskich. Podczas zajęć opowiedzieli o tym co należy zrobić aby móc trenować w drużynie piłkarskiej, jak często uczęszczają na treningi oraz na jakich pozycjach grają na boisku. Zaprezentowali medale i puchary, z których są wyjątkowo dumni.

  W kolejnej części lekcji opowiedzieli o zasadach gry w piłkę nożną i przeszli do przeprowadzenia rozgrzewki. Po kilkuminutowej gimnastyce, nastąpił podział na drużyny i uczniowie rozegrali emocjonujące mecze. Wszystkie drużyny zacięcie walczyły o zwycięstwo, nie zabrakło fauli i kilku pięknych goli. Uczniowie zmęczeni i zadowoleni opuścili boisko. Oby dzięki Maćkowi i Bartkowi inni uczniowie również zarazili się pasją do tego sportu i zasilili szeregi klubów piłkarskich.

   

 • Przerwa na czytanie

  Przerwa na czytanie
  23.10.2020

   

   

   

  W dniu 23.10.2020 r. nasza szkoła brała udział w Ogólnopolskiej Akcji: ,, Przerwa na czytanie- bicie rekordu w czytaniu na przerwie”. Celem akcji jest promowanie czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz zachęcenie młodego pokolenia do sięgania po lekturę w czasie wolnym.

  Tego dnia w czasie przerw chętni uczniowie oddali się przyjemności czytania. Starsi koledzy odwiedzili naszych młodszych uczniów i przeczytali im wybrane przez siebie fragmenty książek.​​​​​​​

   

   

 • Pasowanie na Przedszkolaka - Rozniszewskie Iskierki

  Pasowanie na Przedszkolaka - Rozniszewskie Iskierki
  23.10.2020

   

   

  23 października 2020 r. odbyła się Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka najmłodszych członków społeczności szkolnej – Rozniszewskich Iskierek. Uroczystość poprzedziły liczne próby. Przedszkolaki stanęły na wysokości zadania i pięknie się zaprezentowały.

  Występ rozpoczął się od przywitania gości piosenką “Wszyscy są, witam Was”. Potem dzieci wyrecytowały wiersz o sobie, czyli o 3 i 4 latkach, które pięknie wydzierają i malują. Kolejnym zadaniem był tor przeszkód, który Iskierki bez problemu pokonały. Świetnie poradziły sobie, również z quizem wiedzy. Zaśpiewały piosenkę “Do przedszkola idzie maluch”. A do tańca “Pięta kciuk” zaprosiły Rodziców. Po występach i złożeniu uroczystej przysięgi, zostały pasowane na Przedszkolaka.

  Na pamiątkę tego podniosłego, dla nich wydarzenia otrzymały dyplomy, znaczki, książeczki, a od Rodziców kuferki pełne słodkości. Uroczystość poprowadziły starsze koleżanki z Samorządu Uczniowskiego.

   

 • Warsztaty kulinarne z LGD "Puszcza Kozienicka"

  Warsztaty kulinarne z LGD "Puszcza Kozienicka"
  22.10.2020

   


  Za nami kolejne smaczne warsztaty w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Stefana Czarnieckiego w Rozniszewie. Uczniowie, którzy po raz pierwszy spotkali się z urządzeniem Termomix z wielkim zaangażowaniem włączali się w przygotowanie potraw. Mamy nadzieje, że warsztaty będą niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich uczniów. Wśród dań zaserwowanych przez młodych „ kucharz” znalazły się: - proziaki z masłem czosnkowym i humusem, - lemoniada pomarańczowo —cytrynową, - pieczone nuggetsy z kurczaka w płatkach kukurydzianych - słodkie rogaliki.

  Zapraszamy do fotorelacji z warsztatów.

   

 • Program "Zdalna szkoła" i "Zdalna szkoła plus"


 • WAŻNA INFORMACJA

  W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19:

  1. Od  24 października na terenie całego kraju obowiązują obostrzeniami i zasady określone dla czerwonej strefy.
  2. Na czas określony od dnia 24 października 2020r. do dnia 8 listopada 2020 r. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej
   i uczniów szkół ponadpodstawowych. Uczniowie przechodzą na naukę zdalną.
  3. Przedszkola, oddziały przedszkolne i klasy I-III szkoły podstawowej ( I etap edukacyjny) funkcjonują w tym czasie bez zmian.
  4. Bez zmian funkcjonuje dowożenie i dożywianie dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III.
  5. W systemie stacjonarnym funkcjonuje biblioteka szkolna oraz organizowane są zajęcia świetlicowe.
  6. W godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku istnieje obowiązek  przemieszczania się dzieci do 16 roku życia pod opieką rodzica lub opiekuna. Zasada ta nie obowiązuje: kiedy dziecko idzie do szkoły lub wraca z niej do domu, a także w weekendy.
  7. Dla uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu, będzie zorganizowane nauczanie stacjonarne lub zdalne w szkole (z wykorzystaniem komputerów w szkole).
  8. Szczegółowe informacje na temat zasad organizacji  zdalnego nauczania w naszej szkole zostaną zamieszczone w e-dzienniku.

  Podstawa prawna:.

  Art. 30b ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (Dz. U. z 2020 r. poz. 910 ze zm.) oraz Rozporządzenie MEN z dnia 12 sierpnia 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 1389, poz. 1830, poz. 1859 i poz. 1870)

   

 • Miłe podziękowania

  Miłe podziękowania
  20.10.2020

   

   

  Miło nam donieść, że Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Rozniszewie otrzymała certyfikat uczestnictwa w 27. Akcji Sprzątanie świata - "Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję." organizowanej przez Fundację Nasza Ziemia. W certyfiakcje zawarte zostały podziękowania za udział naszej społeczności szkolnej w tym szczytnym przedsięwzięciu.

  Dziękujemy.

   

 • Jeszcze o wystawie: Karol Wojtyła. Narodziny

  Jeszcze o wystawie: Karol Wojtyła. Narodziny
  19.10.2020

   

   

  Jak niektórzy pewnie pamiętają, w maju bieżącego roku, nasza szkoła współorganizatorem wystawy “Karol Wojtyła. Narodziny” przygotowanej przez warszawskie Centrum Myśli Jana Pawła II z okazji setnej rocznicy urodzin Papieża Polaka. Wystawa prezentowana była w Kościele Parafialnym w Rozniszewie jako, że szkoła funkcjonowała w tym okresie zdalnie. 

  W tym miesiącu otrzymaliśmy informację, że od niedawna wystawa dostępna jest także w wersji online w ramach międzynarodowego projektu GoogleArt&Culture:  Wystawa „Karol Wojtyła. Narodziny” . 

  Jednocześnie, za pośrednictwem naszej strony www, zespół Centrum Myśli Jana Pawła II chciałby poinformować, że na portalu JP2online.pl dostępny jest już kolejny, siódmy i ostatni rozdział Multimedialnego Biogramu Jana Pawła II, poświęcony w całości konklawe 1978 r. Na biogram składają się nowoczesne grafiki, animacje, nieznane dotąd dokumenty i zdjęcia, materiały filmowe i fragmenty nagrań, co czyni z biogramu doskonałe i atrakcyjne narzędzie edukacyjne dla nauczycieli i katechetów. Zapraszamy do odwiedzin i korzystania z bogatych zasobów zebranych na portalu https://jp2online.pl/.  Korzystając z okazji zachęcamy Państwa do śledzenia Centrum Myśli Jana Pawła II w mediach społecznościowych:

   https://www.facebook.com/  

  https://www.instagram.com/centrumjp2/ 

   

 • Ślubowanie klasy I-ej

  Ślubowanie klasy I-ej
  16.10.2020

   

   

  W dniu 16 października w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy I. Co roku wydarzenie to wzbudza wiele emocji w życiu każdego rozpoczynającego swoją szkolną przygodę ucznia. Tegoroczna uroczystość była wyjątkowa ze względu na sytuację epidemiologiczną z która obecnie przyszło Nam się zmierzyć. Zgodnie z obowiązującymi zasadami, uroczystość odbyła się w nieco odmienionej formule. Zabrakło obecności pozostałych uczniów szkolnej społeczności, grona pedagogicznego oraz innych gości. Uczniowie nie zmierzyli się zadaniami przygotowanymi przez kolegów i koleżanki ze starszych klas.

  Nie zabrakło natomiast programu artystycznego podczas, którego pierwszoklasiści zaprezentowali swój talent aktorski i wokalny. Podczas wystąpienia uczniowie uroczyście ślubowali, że będą sumiennie wypełniać obowiązki uczniowskie i dbać o dobre imię szkoły. Przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego serdecznym słowem przywitała najmłodszych uczniów i zapewniła pomoc gdy tylko będzie potrzebna. Rodzice zadbali, aby ten wyjątkowy dzień był również słodki, obdarowując dzieci kuferkami ze smakołykami. Z całą pewnością fotorelacja z uroczystości będzie jedyna w swoimi rodzaju, a to za sprawą obecnych na twarzach uczestników wydarzenia maseczek ​​​​​​.

   

 • Dzień Nauczyciela... on line

  14.10.2020

   


  Jak co roku z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie przygotowywują swoim pedagogom programy słowno-muzyczne okraszone zyczeniami i podziękowaniami. Sytuacja epidemiologiczna w naszym kraju spowodowała przeniesienie występów przedszkolaków i uczniów ze szkolnej sceny na szkolną stronę www. Obejrzyjcie!

  Filmowe życzenia pomogła przygotować pani Iwona Kuźnia. 3 i 4 - latki przygotowały panie Justyna Słomska i Ewa Kościelnik.

   

 • "Program dla szkół" - owoce, warzywa i mleko w szkole

  "Program dla szkół" - owoce, warzywa i mleko w szkole
  09.10.2020

   

   

  Szkoła Podstawowa w Rozniszewie uczestniczy w unijnym Programie dla szkół, który jest realizowany przy współudziale Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Jest to program edukacyjny, dzięki któremu, w atrakcyjny sposób, dzieci uczą się zasad zdrowego odżywiania, regularnie spożywając w szkole dostarczane im owoce i warzyw oraz mleko i produkty mleczne.

  W związku z tym prosimy rodziców o zapoznanie się z zasadami udziału dzieci w programie -

   Program_dla_szkol_-_Informacja_dla_rodzicow.pdf.

   

   

   

 • Przerwa na czytanie

  Przerwa na czytanie
  01.10.2020

   

   

  Nasza szkoła zgłosiła się się do I MIĘDZYNARODOWEJ EDYCJI V OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI „PRZERWA NA CZYTANIE – BICIE REKORDU W CZYTANIU NA PRZERWIE”.  Cieszymy się bardzo, że w tym trudnym czasie będziemy częścią wielkiego czytelniczego wydarzenia. Tegoroczna akcja może odbywać się w przestrzeni realnej i/lub wirtualnej, zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi.

  Do pobicia jest ostatni rekord, który wyniósł 158 809 osób czytających na przerwie (991 placówek w Polsce i 14 za granicą).

  Wkrótce poinformujemy o szczegółach przebiegu akcji w naszej placówce. Wszystkich uczniówzachęcamy do czynnego udziału.

   

 • Pod biało-czerwoną

  30.09.2020

   

   

  Projekt „Pod biało-czerwoną”, realizowany jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego. Inicjatywa zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Przedsięwzięcie ma na celu połączenie Polaków pod flagą państwową, a także godne uczczenie pamięci o bohaterach Bitwy Warszawskiej w 1920 roku – w szczególności wśród młodego pokolenia. Nasza szkoła również stała się częścią tego wielkiego historycznego przedsięwzięcia. 

  Aby spełnić założenia projektu, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online, dlatego też informujemy naszych uczniów, nauczycieli i rodziców o możliwości oddania głosów poparcia. 

  Informacja na ten temat znajduje się pod linkiem  https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia na swoją gminę. W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę głosów. 

  Zachęcamy gorąco wszystkich do oddania swojego głosu.

   

 • Klub Młodego Programisty

  29.09.2020

   

  Z wielką radością informujemy, że Klub Młodego Programisty online wraca w jesiennej odsłonie! 🤩Już 5 października rozpoczynamy drugą edycję bezpłatnych zajęć z elementami programowania.  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w poniedziałki. Spotykamy się co tydzień, o tej samej godzinie przez 10 tygodni:

  • klasy 1-3, godz. 17:00 - 18:00;
  • klasy 4-6, godz. 18:15 - 19:15.

  Zachęcamy do wypełnienia krótkiego formularza, dzięki któremu wszystkim, którzy zostawią nam kontakt do siebie, będziemy przypominać o nadchodzących warsztatach, a także przesyłać materiały potrzebne do zajęć.👉👉👉 Formularz

  Jak dołączyć? Wystarczy, że dołączysz bezpośrednio do transmisji Live na Facebooku:👉👉👉 Dołącz do transmisji LIVE! Nie musisz specjalnie zakładać konta na Facebooku, żeby Twoje dziecko mogło wziąć udział w zajęciach – relacja z warsztatów jest dostępna dla wszystkich. Bez logowania! Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz wziąć udziału w tym spotkaniu, pamiętaj, że nagrania z warsztatów możesz odtworzyć - w dogodnym dla Ciebie czasie - na naszym kanale YouTube i na profilu KMP na FacebookuJeśli wraz ze swoim dzieckiem brałeś udział w pierwszej edycji warsztatów KMP online i zastanawiasz się czy możesz do nas dołączyć jeszcze raz, to odpowiedź brzmi – oczywiście, że tak! Jeżeli chcesz przypomnieć sobie zagadnienia, o których mówiliśmy, wybierz tę samą grupę wiekową. Jeśli brałeś udział w warsztatach dla klas 1-3 i czujesz, że chcesz dowiedzieć się więcej, zapisz się na zajęcia dla klas 4-6. Wszystkich uczestników, którzy w dalszym ciągu odczuwają niedosyt programistycznej wiedzy, zapraszamy na specjalne warsztaty w ramach Europejskiego Tygodnia Kodowania - #CodeWeek2020! Klub Młodego Programisty w tym roku po raz kolejny połączył siły z #CodeWeek, aby przygotować wyjątkowe warsztaty dla wszystkich – także online! Zapraszamy na nie przede wszystkim dzieci ze szkół podstawowych, ich rodziców i nauczycieli. Dołączcie do naszych wydarzeń i wspólnie z dziećmi uczcie się programowania i zgłaszajcie swoje inicjatywy na codeweek.eu! Na koniec jeszcze nagroda dla wytrwałych - w najbliższym czasie planujemy nowe konkursy, w których czekać na Was będą super nagrody! 😍 Bądźcie czujni! Jak wziąć udział? Po prostu dołączcie do naszych warsztatów i czekajcie na zapowiedzi trenerów!

  Więcej informacji: 

  https://klubmlodegoprogramisty.pl/https://www.facebook.com/KlubMlodegoProgramistyPl

  wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/2682072988766749

   

 • Umiem, mogę i chcę więcej

  21.09.2020

   

  PROJEKT UNIJNY REALIZOWANY W GMINIE MAGNUSZEW

  Gmina Magnuszew realizuje projekt pn. ,,Umiem, mogę i chcę więcej- podniesienie jakości nauczania w gminie Magnuszew” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach projektu wsparciem zostaną objęci uczniowie i nauczyciele ze wszystkich szkół na terenie gminy Magnuszew. Będą oni mogli skorzystać z dodatkowych zajęć dydaktyczno-wyrównawczych i rozwijających. Poza tym do szkolnych pracowni przedmiotowych zakupione zostanie doposażenie oraz pomoce naukowe.
  W placówkach powstaną zaplecza do nauczania metodą eksperymentu, a dzięki doposażeniu pracowni zwiększy się wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych.


  W ramach projektu dla 41 nauczycieli zaplanowane zostały szkolenia m.in.: z posługiwania się technikami komputerowymi, wykorzystania metod eksperymentu w nauczaniu, metod zapamiętywania, koncentracji i efektywnego uczenia się.

  Wartość całego projektu to 1 527 814,80 zł w tym dofinansowanie z UE- 1 222 251,84 zł,
  a jego realizacja zaplanowana została do dnia 28-02-2022 r.

  We wszystkich szkołach rozpoczęła się rekrutacja uczestników do udziału w projekcie, która potrwa do 5 października 2020 r.  Szczegółowych informacji dot. udziału w projekcie udzielają dyrektorzy szkół oraz koordynator projektu w Urzędzie Gminy w Magnuszewie
  48 621-70-25 wew. 208.  Dokumenty rekrutacyjne dostępne są szkołach,
  w biurze projektu znajdującym się w Urzędzie Gminy Magnuszew w pok. nr 14 (I piętro)
  lub na stronie internetowej gminy
  www.magnuszew.pl. W przypadku pobierania dokumentów ze strony internetowej należy pamiętać o wydruku w wersji w kolorze.

  Wójt Gminy Magnuszew

           Marek Drapała

   
  W naszej szkole zajęcia w ramach projektu rozpoczną się w pierwszych dniach października. Szczegółowy harmonogram zajęć wszystkich grup projektu opublikujemy wkrótce.

   

 • Rusza akcja dożywiania dzieci w szkole

  14.09.2020

   

  Od poniedziałku, 21 września, rozpoczynamy dożywianie dzieci w naszej szkole. Wszyscy zainteresowani proszeni są o zapoznanie się z pismem Urzędu Gminy w Magnuszewie opisującym warunki jakie muszą zostać spełnione by dziecko mogło spożyć w szkole bezpłatny posiłek. Pismo znajdziecie tutaj - Dozywianie_dzieci.pdf .

   

   

   

 • Sprzątniemy swój kawałek Polski

  Sprzątniemy swój kawałek Polski
  05.09.2020

   

   

  Jak pokazują badania w Polsce i na świecie zużywamy ogromne ilości plastiku, poczynając od jednorazowych foliówek po plastikowe butelki, słomki, kubki czy opakowania.  Znikoma też wydaje się nasza wiedza na temat plastiku w ogóle, bo przecież nie chodzi o pozbycie się tego jakże cennego surowca, ale o na przykład jego prawidłowy recykling.  Tegoroczne Sprzątanie świata - Polska odbywa się więc pod hasłem: Plastik? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję.

  Oczywiście nasza szkoła przystępuje do tegorocznej akcji Sprzatanie Świata organizowanej przez Fundację nasza Ziemia. O tym, że warto to zrobić nikt nas nie musi przekonywać, w akcjach tego typu bierzemy udział już od lat.

  Chcesz wiedzeć więcej? Możesz pobrać bezpłatny informator 27. Akcji z którego dowiesz się:

  • Jak dużo plastiku jest w środowisku.
  • Jak każdy z nas może spowolnić inwazję plastiku.
  • W jaki sposób poprawnie segregować odpady z tworzyw sztucznych.

  Pobierz informator - http://naszaziemia.pl/files/ssp-informator2020.pdf .

   

   

 • Zaczynamy nowy rok szkolny

  Zaczynamy nowy rok szkolny
  01.09.2020

   

   

  1-go września, we wtorek, rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021. Była to inauguracja zupełnie inna niż te, do których byliśmy od lat przyzwyczajeni. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną zrezygnowaliśmy z uroczystego rozpoczęcia  roku szkolnego w dotychczasowej, tradycyjnej formie. Nie odbyła się msza święta w rozniszewskim kościele parafialnym, nie było też spotkania naszej, szkolnej społeczności na sali gimnastycznej. Uczniowie poszczególnych klas i przedszkolaki spotkali się ze swoimi wychowawcami w salach lekcyjnych i to o różnych porach. Mogli w nich uczestniczyć również rodzice (jeden rodzic na jednego ucznia), którzy tego dnia mieli możliwość wejścia do budynku szkolnego. Nie było ich jednak zbyt wielu.

  Uczniów, rodziców i nauczycieli obowiązywały podstawowe zasady przestrzegania bezpieczeństwa związanego z  zagrożeniem epidemicznym.

  • Przy wejściu do szkoły należało bezwzględnie zdezynfekować ręce, obowiązkowo zasłonić usta i nos.
  • Na terenie szkoły obowiązywało noszenie maseczek oraz zachowywanie odpowiedniego dystansu społecznego.

  W czasie spotkań z wychowawcami uczniowie otrzymali podręczniki i zeszyty ćwiczeń. Przekazane zostały także ważne informacje dotyczące organizacji pracy szkoły w nowym roku szkolnym. Oby upłynął nam zdrowo i bez nauczania zdalnego.

   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego w Rozniszewie
  Rozniszew 29, 26-910 Magnuszew
 • (+48) 62-19-005

Galerie zdjęć